O CV intuicyjnym

Dlaczego warto stworzyć CV?

Ten kurs został stworzony na potrzeby Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Powiecie Starogardzkim. Opiera się na metodzie CV INTUICYJNEGO. Jego integralną częścią są ćwiczenia, które znajdują się na osobnej platformie e-learningowej, do której dostęp mają uczestnicy projektu LOWE. Elementem kursu są też warsztaty grupowe i konsultacje indywidualne z Twórcą metody.

Podczas tworzenia CV INTUICYJNEGO, pracujemy nad zasobami, nad ich odnalezieniem, nad spójnością, nad tym, by CV było prawdziwe i przekazywało to, co faktycznie chcemy sobą wyrażać. W czasie trwania kursu pojawiają się również potrzeby zmian, plany i harmonogramy. Dochodzimy wtedy do potrzeby realizacji "lifelong learning" (uczenie się przez całe życie).

W czasie kursu przyglądamy się również kompetencjom, a jest ich bardzo dużo i wcale nie chodzi tylko o wykształcenie, ukończone kursy, czy doświadczenie. To co lubimy, czym się interesujemy, co potrafimy - czasami dla nas błahe rzeczy, okazują się niezwykle istotne. CV INTUICYJNE jest czymś więcej niż wpisywaniem w poszczególne rubryki suchych informacji. Tutaj często zmieniamy swoją świadomość i życie.